• Wednesday ، 19 June 2019
  • چهارشنبه ، 29 خرداد 1398
Wednesday , 19 June 2019
  • :
  • :

مردم این شهر بسیار خونگرم و مهربان هستند و تا آنجا که بتوانند به شما کمک می کنند. اما باز هم یادآوری می کنم. اغلب افراد تنها تا حد بسیار اندکی انگلیسی متوجه می شوند.

فرهنگ بلک

سفر به بلک برای افرادی مناسبه که خیلی دنبال خرید نیستند و به دنبال مکانی آرام، دور از هیاهوی شهر می گردند. این شهر کوچک ساحلی پر از مناظر زیبای طبیعی است. تقریبا تمام هتل های این شهر در کنار ساحل هستند و امکان استفاده از خدمات ساحلی (آفتاب گرفتن، رستوران ساحلی و در برخی هتل ها استفاده از جت اسکی و...) را برای مسافرین فراهم می کنند. بهترین فصل برای سفر به این شهر، اردیبهشت ماه است.

بهترین موقع سفر به بلک

شهر بلک  دارای لوکس ترین وبزرگ ترین پاساژها است که تخفیف های بالای دارد ولی گاهی قیمت وسایل خیلی گران است .

مراکز خرید بلک

تئاتر آسپندوس ،  مراکز جواهرات اسپندوس،  شهر باستانی سلگه،  کوههای ددگل با قله ای به ارتفاع دو هزارونهصدونودودو متر،   شهر مهم وباستانی پیسیدیا ،  معبد زنوس ،   پارک ملی بلک

جاذبه های بلک

شهر بلک دارای آب و هوای بسیار عالی با 300 روز هوای آفتابی آب تمیز و شفاف در طول سال می باشدنطقه بلک در ساحل آک دنیز و در ۳۰ کیلومتری شهر آنتالیا واقع شده است. در ساحل ۱۷ کیلومتری بلک هتل های و تاسیسات مدرن فراوانی از سال ۱۹۹۰ تا به امروز احداث گردیده اند. فاصله بلک از پارک ملی کورشونلو ۲۰ کیلومتر می باشد.آب و هوای بلک هم مانند دیگر سواحل آنتالیا معتدل مدیترانه ایست وتابستانهای گرم وزمستانهای معتدل دارد.

آب وهوای بلک

منطقه توریستی Belek تا ۲۰ سال پیش از این ناشناخته شده بود ولی با افزایش سرمایه گزاری ها و توسعه سرویسهای توریستیک در این منطقه به همت وزیر توریسم و گردشگری ترکیه امروزه بلک به یکی از قطبهای توریستی ترکیه و حتی در سطح دنیا مبدل گشته است. شهر بلک دارای آب و هوای بسیار عالی با 300 روز هوای آفتابی آب تمیز و شفاف در طول سال می باشد. بلک به بهشتی برای گردشگرانی که به دنبال مکانی زیبابا هتلهای 5 ستاره و امکانات تفریحی بسیار لوکس می باشند تبدیل شده است.

درباره بلک

تغییر قالب

عرض صفحه

تمام صفحه
وسط چین

منو

ثابت
بالای صفحه